Restaurace

Restaurace v našem penzionu je otevřena pouze pro naše hosty a pro předem zamluvené akce. Nabízí vynikající domácí jídlo a to zejména z české kuchyně. Mezinárodní kuchyně je k dispozici na vyžádání. Restaurace je nekuřácká.

K penzionu přiléhá nově vybudovaná otevřená terasa s grilem a ohništěm, která nabízí možnost grilování selat, kuřat, steaků, nebo klobás. Restaurace je ideálním místem pro uspořádání různých akcí a oslav, jako jsou oslavy narozenin, rodinné, společenské, týmové akce, firemní akce, svatby atd.

Počet míst k sezení v restauraci je 40. Krb je možné využít jak venku na terase, tak i přímo ve vnitřních prostorách restaurace.

podrazeni


Snídaně

Podáváme od 8.00 hod. do 10.00 hod. (po dohodě možné i jiné časy) formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených jídel a nápojů. Nechybí ovoce a zelenina, jogurty, sladké pečivo atd.

Obědy

Podáváme od 12.00 hod. do 13.00 hod. (po dohodě možné jiné časy). Skladba jídel je navržena s přihlédnutím ke klientům, jejich věku a potřebám. Jídelní lístek je vždy předem navržen a dle potřeby upravován.

Večeře

Podáváme od 18.00 hod. do 19.00 hod. formou jednotného menu s možností doplnit do menu polévku, nebo předkrm, desert atd.

Jakákoliv změna, včas hlášená, je možná.

podrazeni